Bukiet I Love You

Bukiet "I Love You"

price from: 89.00 zł

more

Bukiet na Dzień Dobry

Bukiet na Dzień Dobry

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Rozgrzewający

Bukiet "Rozgrzewający"

price from: 99.00 zł

more

Bukiet Ta jedyna

Bukiet "Ta jedyna"

price from: 109.00 zł

more

Bukiet Imieninowy

Bukiet "Imieninowy"

price from: 79.00 zł

more

Kwiaciarnia wysyłkowa online Krokusik - dostawa kwiatów na różne okazje

Kolorowe kwiaty to świetny pomysł na prezent na różnorodne uroczystości. Róże, piwonie, słoneczniki, lilie towarzyszą nam, gdy świętujemy urodziny, imienny, śluby itd. Wiele z nich ma symboliczne znaczenie, pozwalają wyrazić miłość, przywiązanie, niewinność, szczerość. Kwiaciarnia na Targówku jest miejscem, w którym powstają bukiety dostosowane do okazji. Naszą ofertę adresujemy do osób, które nie są w stanie osobiście stawić się u solenizanta z naręczem czerwonych róż lub innych kwiatów. Proponujemy bukiety, dzięki którym mimo dzielącej odległości, będziesz mógł złożyć życzenia, gratulacje, przeprosić, przesłać kondolencję. Prowadzona przez nas kwiaciarnia internetowa w Warszawie realizuje dostawę kwiatów do domu na każdą okazję.

Florystka z pasją przygotuje wyjątkowe bukiety na każdą okazję

Wykonujemy bukiety ślubne, urodzinowe, jak również wiązanki pogrzebowe. Florystyką zajmujemy się nie od dziś, mamy doświadczenie i wiedzę niezbędną w naszej branży. Jesteśmy mistrzami swojego rzemiosła. Wyróżnia nas fachowość w tworzeniu wiązanek, precyzyjność, kreatywne podejście do realizowanych zleceń. Komponowanie perfekcyjnych bukietów jest dla nas przyjemną codziennością. Zapewniamy kwiaty z dostawą w postaci świeżych, unikalnych wiązanek, które znakomicie nadają się na prezent. Wyróżnia je ciekawa forma i kształt. Kwiaciarnia wysyłkowa Krokusik korzysta jedynie ze starannie wyselekcjonowanych gatunków roślin. Mamy również świadomość, jak szybko bukiety tracą świeżość, dlatego robimy wszystko, by wyglądały wyjątkowo i trafiały w gusta najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej kwiaciarni internetowej na dowóz?

Dostarczamy pocztą kwiaty z warszawskiego Targówka i staramy się pomóc  klientom na każdym etapie realizowanego zlecenia. Doradzamy, pomagamy wybrać bukiet, który będzie dostosowany do okazji i indywidualnych preferencji adresata. Proponujemy kwiaty dla miłośników romantycznej czerwieni, różu, niewinnej bieli, symbolizującego wierność błękitu, kojarzonego z żałobą fioletu. Prowadzona przez nas kwiaciarnia online zawsze jest na czas, zamówiony przez Ciebie bukiet szybko i sprawnie dotrze pod wskazany adres. Tak jak inne kwiaciarnie na Targówku naszą ofertę adresujemy do mieszkańców Warszawy, którzy nie mogą być ze swoimi bliskimi w ważnym dla nich dniu.

Spraw swoim bliskim przyjemność, podaruj im jedyny w swoim rodzaju kwiatowy prezent.